قوانین و مقررات ثبت نام:

قوانین کلی:

  • قوانین و مقررات درشو با هدف تفهیم و تعیین جزئیات استفاده از خدمات اپلیکیشن درشو تنطیم شده است و تایید آن ها و یا استفاده از اپلیکیشن درشو به معنای موافقت شما با تمامی وارد مندرج در این قوانین است پس در مطالعه آن دقت کنید.
  • اپلیکیشن درشو یک سامانه ثبت سفارش برای خرید پسماند خشک میباشد . لذا برای ثبت سفارش حتما باید حساب کاربری داشته باشید و از طریق شماره موبایل ثبت نام انجام بدهید .
  • کلیه اصول و رویه ها منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است.از این رو متعاقبا کاربران درشو نیز موظف به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران هستند.
  • قوانین و مقررات در این صفحه بروزرسانی می شود. کلیه کاربران این مهم را می پذیرند،درصورتی که در قوانین مندرج این صفحه،تغییراتی در آینده ایجاد شد آن را مجددا بپذیرند.
  • درشو سامانه ایست متشکل از نرم افزار موبایل و وب سایت و شبکه های اجتماعی در حوزه بازیافت و حفظ محیط زیست جهت تسهیل بازیافت خانگی و انواع اصناف.
  • برای استفاده از خدمات اپلیکیشن درشو لازم است که هر کاربر اعم از شخص حقیقی یا حقوقی یک حساب کاربری در اپلیکیشن بسازد. تنها اشخاصی که بیش از 15 سال سن دارند و واجد اهلیت قانونی هستند می‌توانند اقدام به ساخت حساب کاربری در اپلیکیشن کنند. کاربر مذکور برای استفاده از خدمات باید نام، نام خانوادگی، نوع کاربری(اصناف - خانگی ) و شماره همراه خود را در اپلیکیشن درشو ثبت کند.
قوانین مشتریان:
1.هر کاربر تنها مجاز به داشتن یک نام حساب کاربری است.
2.کاربران تنها مجاز به ثبت نام با شماره تلفن همراه شخصی خود هستند.
3.قطع بودن انواع فیلتر شکن زمان استفاده از درشو ضروری است.
4.کاربران حتما باید شماره حسابی که به آن اسم ثبت نام کرده اند را وارد نمایند.
5.کابران برای استفاده از سامانه درشو باید حداقل 18 سال تمام را داشته باشند.
6.کلیه اجناسی که مشتریان به عنوان ضایعات به درشو می فروشند قابل پی گیری بوده و درشو مشتری را به عنوان صاحب جنس می شناسد.
7.تمامی اجناس خریداری شده با قیمت روز همان روز خریداری می شود.
قوانین و مقررات درشو تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و از آنجا که قوانین و مقررات آنلاین بطور ماهانه امکان تغییر را دارند،شرکت تجارت سپیدار شایان نگار نیز حق تغییرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می داند و نسخه قوانین بروز شده را از طریق همین صفحه در وب سایت درشو در دسترس عموم قرار خواهد داد.