قسمت خرده
1چگونه ثبت نام کنم؟

برنامه درشو را می توان از گوگل پلی ، کافه بازار و همچنین خود سایت درشو دریافت کرد. پس از نصب و راه اندازی برنامه ابتدا شماره تلفن همراهتان را وارد کنید تا کد فعال سازی از طریق پیامک برای شما ارسال شود.پس از وارد کردن کد، دکمه تایید را بزنید.پس از ثبت اطلاعات شخصی صفحه اصلی برنامه نمایش داده می شود

2چه ساعتی از شبانه روز می توانم درخواست کنم؟
در 24 ساعت شبانه روز شما می توانید درخواست خود را در برنامه ثبت کنید.بعداز ثبت درخواست نسبت به منطقه ی شما زمانبندی برای شما باز می شود که می توانید یکی از زمان ها را انتخاب کنید.در زمان انتخاب پرسنل درشو برای دریافت ضایعات مراجعه خوتهند کرد.
3حداقل وزن(تقریبی) ضایعات برای ثبت درخواست جدید چقدر است؟


به منظور مقرون به صرفه بودن هزینه حمل و نقل قیمت ها در سه دسته بندی زیر ۴ کیلو بین 4 تا 10 کیلو و بالای 10 کیلو برای فروش ضایعات می باشد.(وزن های پایین تر قیمت پاییتری دارند) در قسمت قیمت بروز نسبت به وزن قیمت ضایعات را می توانید مشاهده کنید.

4به چه صورت می توانم از قیمت های روز اطلاع داشته باشم؟
در صفحه اصلی برنامه پس از وارد شدن به قسمت قیمت به روز ، در قسمت بالا گزینه خرده را انتخاب کنید با توجه به هر دسته بندی قیمت های مربوط به آن دسته بندی برای شما نمایش داده می شود. همچنین در قسمت قیمت بروز در پایینصفحه با کلیک بر روی دگمه ها نسبت به وزن (کمتر از 4 کیلو بین 4 تا 10 کیلو و بالای 10 کیلو) میتوانبد قیمت ها را مشاهده کنید
5به چه نحوی میتوانم ثبت درخواست کنم؟
در قسمت پایین صفحه اصلی برنامه گزینه درخواست جدید را زده و در بالای صفحه قسمت فروش خرده را انتخاب نموده و در دسته بندی مورد نظر نوع ضایعات خود برای فروش را ثبت کنید.همچنین می توانید در چندین دسته بندی انتخاب کرده و ثبت کنید. در صفحه انتخاب آدرس اگر مکان یاب گوشی باز نباشد سیستم به طور خودکار درخواست باز کردن مکان یاب را می کند. بعد از انتخاب آدرس از طریق نقشه و همچنین وارد کردن دستی آدرس دکمه ثبت درخواست را بزنید. سپس زمانبندی جهت ثبت درخواست را انتخاب کنید.
6چه زمانی پرسنل درشو برای دریافت ضایعات مراجعه می کنند؟

در زمان هایی که شما تایین کردید و با تماس تلفنی پرسنل درشو جهت دریافت ضایعات مراجعه خواهند کرد.

7قیمت تمام شده و نحوه وزن کردن به چه صورت است؟
نحوه وزن ضایعات با ترازوهای کالیبره و دیجیتال می باشد. پس از وزن کردن ضایعات و ثبت آن در برنامه سمت راننده شما این امکان را دارید تا قیمت کلی ضایعات را هم در سیستم خود به صورت فاکتور و هم در همان لحظه در سیستم سمت راننده مشاهده فرمایید.
8نحوه تسویه حساب؟
نحوه تسویه حساب هم به صورت نقدی در محل و هم امکان شارژ کیف پول شما در سیستم درشو می باشد. که با درخواست واریز وجه، مبلغ به حساب شما واریز می شود.

قسمت عمده

1چگونه ثبت نام کنم؟
برنامه درشو را می توان از گوگل پلی ، کافه بازار و همچنین خود سایت درشو دریافت کرد. پس از نصب و راه اندازی برنامه ابتدا شماره تلفن همراهتان را وارد کنید تا کد فعال سازی از طریق پیامک برای شما ارسال شود.پس از وارد کردن کد دکمه تایید را بزنید.پس از ثبت اطلاعات شخصی صفحه اصلی برنامه نمایش داده می شود.
2چه ساعتی از شبانه روز می توانم درخواست کنم؟
در 24 شبانه روزی شما می توانید درخواست خود را در برنامه ثبت کنید.چنانچه زمان درخواستی شما با ساعات کاری شرکت تطابق داشته باشد در همان ساعات اولیه درخواست ، به درخواست شما رسیدگی خواهد شد.در غیر این صورت درخواست در سیستم ثبت خواهد شد و در سریعترین زمان ممکن به آن رسیدگی خواهد شد.
3حداقل وزن(تقریبی) و حجم(تقریبی) ضایعات برای ثبت درخواست جدید چقدر است؟
حداقل وزن تقریبی برای فلزات 200 کیلو گرم یا بر حسب حجم 1 متر مکعب.و برای غیر فلزات 50 کیلوگرم یا 1 متر مکعب می باشد.
4به چه صورت می توانم از قیمت های روز اطلاع داشته باشم؟
در صفحه اصلی برنامه پس از وارد شدن به قسمت قیمت به روز ، در قسمت بالا گزینه عمده را انتخاب کنید با توجه به هر دسته بندی قیمت های مربوط به آن دسته بندی برای شما نمایش داده می شود.
5چگونه ثبت درخواست کنم؟
در قسمت پایین صفحه اصلی برنامه گزینه درخواست جدید را زده و در بالای صفحه قسمت فروش عمده را انتخاب نموده و در دسته بندی مورد نظر نوع ضایعات خود برای فروش را ثبت کنید.همچنین می توانید در چندین دسته بندی انتخاب کرده و ثبت کنید.بعد از انتخاب گزینه وزن تقریبی و حجم تقریبی را به صورت اختیار وارد کنید. بعد از اتمام ثبت سفارش در صفحه جدید گزینه های انتخابی برای شما نمایش داده میشود در صورت تایید گزینه انتخاب آدرس را بزنید. در صفحه انتخاب آدرس اگر مکان یاب گوشی باز نباشد سیستم به طور خودکار درخواست باز کردن مکان یاب را می کند. بعد از انتخاب آدرس از طریق نقشه و همچنین وارد کردن دستی آدرس دکمه ثبت درخواست را بزنید.
6نحوه پیگیری در قسمت عمده به چه صورت است؟
بعد از ثبت درخواست فاکتوری برای شما صادر می گردد که قسمت وزن و حجم آن در حال بررسی زده است.بعد از تحویل ضایعات به پرسنل درشو ،وزن آن در سیستم ثبت می گردد.
7نحوه تسویه حساب؟
نحوه تسویه یا به صورت نقدی و یا به صورت کیف پول است.کیف پول نیز با درخواست شما برای تسویه به حساب شما واریز می گردد.