تنها یک زمین داریم‌ ،آن را حفظ کنیم

شرکت تجارت سپیدار شایان نگار با مسئولیت محدود به شماره ثبت ۴۱۸۱۱ برای اولین بار در ایران اقدام به جمع آوری و خرید ضایعات از منازل ، هتل ها ، فروشگاه ها ، کارخانه جات و ... به صورت عمده و خرده با استفاده از اپلیکیشن درشو اقدام کرده است. در جهان امروز ارزش بازیافت خانگی و صنعتی به کسی پوشیده نیست. در تمام نقاط دنیا حفظ محیط زیست از اولین الویت های ملت ها می باشد.
حفظ منابع طبیعی موجود از یک سو و استفاده بهینه از مواد قابل بازیافت از سویی دیگر از مهمترین اقداماتی است که سالیان سال در جهت سالم سازی محیط زیست انجام می پذیرد.

ارزش ها و اهداف ما:

گروه درشو در نظر دارد تا در راستای بهینه سازی فرایند بازیافت ضایعات، روشی نو ،هم سو با جهان الکترونیکی امروزه را به هموطنان ارایه نماید.یکی از مهمترین اهداف تیم درشو آسان تر نمودن فروش ضایعات خانگی و صنعتی می باشد.آنچه واضح و روشن است تفکیک مواد قابل بازیافت اعم از پلاستیک ،کاغذ، فلزات و .... .در مبدا ،مزیای بسیاری را دارا می باشد از جمله:
1-حفظ بهداشت عمومی
2- اشتفال زایی سالم
3- کسب در آمد به جای دور ریز کردن
4-امکان ایجاد فضای مناسب و زندگی بهتر برای نسل آینده
5-امکان کاهش فضای مورد نیاز برای دفن زباله ها
6-حفظ منابع طبیعی
هر فرد به طور متوسط سالانه 500 کیلو گرم زباله تولید میکند که بیشتر آن را پلاستیک تشکیل می دهد.اکنون زمان آن رسیده تا فکری نو از اتلاف منابع طبیعی در جهت تولید اپلیه و دور ریز شدن ضایعات قابل بازیافت دوری کنیم.

مشاهده ،مقایسه ،فروش آنلاین:

با ‌پیوستن به کمپین دوست داران محیط زیست و نصب برنامه درشو برای همیشه با دور ریز کردن مواد قابل بازیافت و حتی روش های سنتی فروش ضایعات خانگی خداحافظی کنید. گروه درشو در نظر دارد تا در راستای حفظ رضایت مشتریان بهترین خدمات خود را ارائه نماید. مشاهده قیمت ها قبل از فروش بالاترین قیمت فروش به نرخ روز امکان ثبت درخواست در هر ساعت از شبانه روز پشتیبانی24 ساعته خرید از مشتریان در مبدا
دریافت اپلیکیشن